News

Patiess sportiskums: jaunais Opel Astra OPC EXTREME

25.02.2014

Opel Astra OPC EXTREME, kas pēc sešām dienām Ženēvas auto izstādē piedzīvos savu pasaules pirmizrādi, ir īstens sporta auto. Tas radies Nirburgringas Nordšleifē – pasaules sarežģītākajā sacīkšu trasē. Automobiļa 2,0 litru turbodzinējs nodrošina vairāk nekā 300 ZS jaudu, savukārt aprīkojums ietver visus galvenos sacīkšu līdzinieka Opel Astra OPC Cup komponentus. Tieši Cup versija ir Astra OPC EXTREME pamatā, tādējādi tagad jaunais modelis nodrošina modernākās sacīkšu tehnoloģijas arī uz koplietošanas ceļiem. Ja sabiedrības reakcija būs tikpat pozitīva kā prognozēts, Opel plāno uzsākt sportiskā un ceļu satiksmē atļautā EXTREME neliela apjoma ražošanu.

ADAM ROCKS gatavs startam: Opel īsteno ideju par skarbo ADAM

19.02.2014

Stilīgs un skarbs, robusts un jautrs – ADAM ROCKS apvieno atvērta jumta baudījumu un minikrosovera piedzīvojumu alkas. Modelis, kas savu pasaules pirmizrādi piedzīvos nākammēnes notiekošajā Ženēvas auto izstādē (6.–16. marts), ir nākamais ADAM saimes papildinājums. Tas stāsies tādu versiju kā ADAM JAM, ADAM GLAM un ADAM SLAM priekšgalā un vēl vairāk paplašinās jau tā teju bezgalīgās ADAM personalizēšanas iespējas, tādējādi stiprinot modeļa individualizācijas čempiona godu. ADAM ROCKS tikai pirms 12 mēnešiem Ženēvā tika prezentēts kā konceptautomobilis un izpelnījās tik lielu piekrišanu, ka kompānijas vadība nevilcinoties pieņēma lēmumu par šī modeļa ražošanas uzsākšanu, par to plašāk paziņojot šī gada auto izstādē. Modelis tirgū nonāks šovasar.

Opel ADAM jaunā trīscilindru dzinēja pirmizrāde Ženēvā

17.02.2014

Gadu pēc nonākšanas tirgū, ADAM kļūst tikai labāks. Opel modernais individualizācijas čempions jau ir nostiprinājis savas pozīcijas kā visvairāk pielāgojamais un labāk savienojamais mazauto. Nākamajā Ženēvas auto izstādē (2014. gada 6.–16. marts) tas tiks demonstrēts apvienojumā ar pilnīgi jauno trīscilindru benzīna turbodzinēju, kas lepojas ar izcili klusu gaitu, augstu griezes momentu pie zemiem apgriezieniem un ekonomiskumu. Un tas vēl nav viss: šis jaunākās paaudzes motors būs pieejams kombinācijā ar arīdzan jaunākās paaudzes sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Turklāt pieejamas būs arī jaunas virsbūves krāsas un apdares materiāli, kas vēl vairāk palielinās ADAM jau tā gandrīz bezgalīgās personalizēšanas iespējas.

Pirmizrāde Ženēvā: Opel Astra 1,6 CDTI nepieciešami vien 3,7 l/100 km

05.02.2014

Pēc debijas Zafira Tourer modelī, jaunais īpaši klusais dīzeļdzinējs tagad rūpēsies par jaudīgu un tīru braukšanu arī Opel Astra modelī. 1,6 CDTI ar 100 kW/136 ZS un 320 Nm maksimālo griezes momentu tagad ir pieejams arī sērijveida Astra hečbeka, sedana un Sports Tourer variantos. Dzinējs lepojas ar lielisku jaudu un ārkārtīgi zemu trokšņu līmeni, tajā pašā laikā, pēc NEDC (New European Driving Cycle jeb jaunais Eiropas braukšanas cikls) mērījumu standartiem, patērējot tikai 3,9 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km. Savukārt jaunā īpaši klusā 81 kW/110 ZS dīzeļdegvielas turbodzinēja versija ir vēl tīrāka un ekonomiskāka, un tā savu pirmizrādi svinēs Ženēvas Starptautiskajā auto izstādē, kas norisināsies no 6.–16. martam. Pēc NEDC mērījumu standartiem šim motoram ir nepieciešami vien 3,7 litri dīzeļdegvielas uz 100 km, bet tā CO2 emisiju daudzums ir zem 100 g atzīmes – tikai 97 g/km.

Opel Ženēvas auto izstādē prezentēs Astra OPC EXTREME sporta kupeju

30.01.2014

Ženēvas 84. Starptautiskajā auto izstādē (6.–16. marts) Opel plašākai publikai atklās savu jaunāko veikumu – īpašu sporta automobili.

We are looking forward seeing you at the Opel Press Conference
 Floor Plan

OPEL-BLOG

Opel CEO on Twitter

Facebook

--Loading--

Twitter

--Loading--

YouTube

--Loading--

Flickr

--Loading--