News

Neginčijamai sportiškas naujasis „Opel Astra OPC EXTREME“

25.02.2014

Naujasis „Opel Astra OPC EXTREME”, kuris debiutuos Ženevos automobilių parodoje, truksiančioje šešias dienas, tikrai ekstremalus. Modelis sukurtas iššūkių pilnoje Niurnburgringo „Nordschleife“ lenktynių trasoje, turi galingą 2,0 l variklį su turbina, išvystantį net 300 AG, ir pagrindinius „Opel Astra OPC Cup“ lenktyninio automobilio komponentus. „Astra OPC EXTREME” sukurtas šios lenktyninės versijos pagrindu ir tikrąsias lenktynių technologijas leis pajusti važiuojant įprastais keliais. Jei publikos reakcija bus tokia, kokios ir tikėtasi, EXTREME modelis taps ribotos serijos legaliai gatvėse skriejančiu sportiniu automobiliu. 300 AG slėpsis po anglies pluošto variklio gaubtu. 2,0 l variklis su turbina ir tiesiogine degalų įpurškimo bei kintamo darbo vožtuvų sistemomis – vienas galingiausių „Opel“ sukurtų keturių cilindrų variklių. Aliuminio konstrukcijos variklis montuojamas su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže, kuri galią perduoda per riboto praslydimo diferencialą. Šis lenktynėse patikrintas variklis OPC EXTREME modelyje bus tikrai greitas, nes dėl lengvų ir itin tvirtų anglies pluošto dalių automobilis yra 100 kg lengvesnis nei įprastas „Astra OPC“.

ADAM ROCKS pasiruošęs: tvirtas „Opel ADAM ” tampa realybe

18.02.2014

Žavus ir tvirtas, didesnis ir modernesnis: ADAM ROCKS nestokos važiavimo po atviru dangumi malonumo ir nuotykių, tiems, kas vertina mažo dydžio miesto krosoverius. Kitą mėnesį Ženevos automobilių parodoje (kovo 6-16 d.) debiutuosiantis ADAM ROCKS, papildys ADAM šeimą. Visai netrukus su ADAM JAM, ADAM GLAM ir ADAM SLAM, naujas modelis leis rinktis dar daugiau individualių automobilio susikūrimo galimybių bei sustiprins individualumo čempiono vardą.

„Opel ADAM” su nauju trijų cilindrų varikliu debiutuos Ženevoje

16.02.2014

Praėjus metams nuo debiuto, ADAM vis tobulėja. Prašmatnus „Opel” miesto automobilis, kuriantis miesto madas ir suteikiantis galimybę susikurti jas pagal kiekvieno poreikį, dar siūlo ir geriausias junglumo galimybes rinkoje.

Premjera Ženevoje: „Opel Astra 16 CDTI” sunaudoja tik 3,7 l dyzelino

05.02.2014

Debiutavęs „Zafira Tourer” modelyje, visai naujas, itin tyliai dirbantis dyzelinis variklis, užtikrinantis galingą ir ekonomišką važiavimą, dabar galimas su populiariausiu „Opel” modeliu. 1,6 l CDTI, 100 kW/136 AG variklis, išvystantis 320 Nm sukamąjį momentą siūlomas su „Astra” hečbeku, nočbeku ir „Sports Tourer”. Šis dyzelinis variklis išsiskiria efektyvumu, mažu triukšmingumu, o degalų sąnaudos siekia vos 3,9 l/100 km (pagal naujus Europos važiavimo ciklo bandymus (NEDC).

Ženevos automobilių parodoje „Opel“ sportinis automobilis – „Astra OPC EXTREME”

02.02.2014

„Opel” 84 – toje Ženevos automobilių parodoje (Kovo 6 – 16 dienomis), pristatys ir sportinius automobilius. Parodoje bus laikomasi koncepcinio „Astra OPC X-treme” modelio tradicijų, kuris buvo pristatytas 2002 metais. Anuomet, kaip ir šį kartą, sportinis automobilis galės važiuoti ne tik lenktynių trasa, bet ir įprastais keliais.

We are looking forward seeing you at the Opel Press Conference
 Floor Plan

OPEL-BLOG

Opel CEO on Twitter

Facebook

--Loading--

Twitter

--Loading--

YouTube

--Loading--

Flickr

--Loading--