News

Kompromissitult sportlik: uus Opel Astra OPC EXTREME

26.02.2014

Kuue päeva pärast Genfi autonäitusel esmakordselt esitletav uus võimas Opel Astra OPC EXTREME on võidusõiduauto tasemel. Maailma kõige raskemal Nürburgring Nordschleife võidusõidurajal välja töötatud mudelil on 2-liitrine turbomootor, mille võimsuseks on üle 300 hj ning Opel Astra OPC Cup võidusõiduautolt pärinevad tipptasemel tehnoloogilised komponendid. Cup-versiooni baasil loodud Astra OPC EXTREME toob teedele ehtsa võidusõiduautode tehnoloogia. Kui vastuvõtt saab olema nii hea, nagu loodetakse, kavatseb Opel ülisportlikku EXTREME’t väikeses koguses ka toota.

ADAM ROCKS: unistusest reaalsuseks

19.02.2014

ADAM ROCKS ühendab endas crossoveri jõu ja kabrioleti poolt pakutava sõidunaudingu. Järgmisel kuul (6. – 16. märts) toimuval Genfi autonäitusel esitletav ADAM ROCKS on ADAM’i mudelivaliku uusim liige. ADAM JAM, ADAM GLAM ja ADAM SLAM versioonidele järgnev ADAM ROCKS rikastab veelgi ADAM’i peaaegu lõpmatuid kombineerimisvõimalusi ja tugevdab selle mudeli positsiooni muundumismeistrina. Vaid aasta tagasi Genfis kontseptsioonautona esitletud ADAM ROCKS sai niivõrd hea vastuvõtu osaliseks, et Opel otsustas idee kiiresti ellu viia ning teeb uue mudeli tootmise alustamise selle aasta autonäitusel teatavaks. Müügile saabub ADAM ROCKS juba selle aasta suvel.

Genfis esitletakse uue võimsa 3-silindrilise mootoriga Opel ADAM’it

17.02.2014

Aasta tagasi müügile tulnud ADAM läheb järjest paremaks. Opeli šikk ja trendikas linnaauto ning ümberkehastumismeister on end juba tõestanud kui kõige isikupärasem ja parimate sidevõimalustega väikeauto. Järgmisel Genfi autonäitusel (6. – 16. märts 2014) esitletakse ADAM’it uue kolmesilindrilise turbobensiinimootoriga, mida iseloomustab suur pöördemoment madalatel pööretel ja hea sooritusvõime. Ja see ei ole veel kõik: uue põlvkonna jõuallikas on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukastiga, mis kuulub samuti uude põlvkonda. Uued värvitoonid ja sisud laiendavad ADAM’i niigi rikkalikke kombineerimisvõimalusi veelgi.

Esmaesitlus Genfis: Opel Astra 1,6 CDTI tarbib vaid 3,7 liitrit diislit 100 kilomeetri kohta

05.02.2014

Päras debüüti Zafira Toureris on võimas, puhas ja vaikne 1,6 CDTI diiselmootor nüüd saadaval ka Astra luukpäraga, sedaaniga ja Sports Toureriga. Seda jõuallikat, mille võimsuseks on 100 kW/136 hj ja suurimaks pöördemomendiks 320 Nm, iseloomustab suurepärane sooritusvõime ja minimaalne müratase ning kütust tarbib ta vaid 3,9 liitrit 100 kilomeetri kohta (NEDC ehk New European Driving Cycle testi tulemus). 6. – 16. märtsil toimuval Genfi autonäitusel esitletav turbodiisli 81 kW/110 hj versioon on veelgi puhtam ja ökonoomsem. NEDC testis tarbis see ülisäästlik mootor vaid 3,7 liitrit diislit 100 kilomeetri kohta ning CO2 pääst oli kõigest 97 g/km – seega alla 100 grammi!

Opel esitleb Genfi autonäitusel uut sportlikku kontseptsioonautot Astra OPC EXTREME

30.01.2014

Opel kavatseb esitleda 84ndal Genfi autonäitusel (6. - 16. märts) tõelist superautot.

We are looking forward seeing you at the Opel Press Conference
 Floor Plan

OPEL-BLOG

Opel CEO on Twitter

Facebook

--Loading--

Twitter

--Loading--

YouTube

--Loading--

Flickr

--Loading--