Categories


  • RSS RSS

Jaunumi

Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI: īpaši efektīvs septiņvietīgais auto

14.02.2013

Opel Ženēvas auto izstādē (2013. gada 7.-17. marts) Zafira Tourer modelī prezentēs savu jaunākās paaudzes dīzeļdzinēju – 1,6 CDTI ECOTEC. Tas ir visu laiku tīrākais dīzeļmotors Opel vēsturē. Aprīkots ar Opel “BlueInjection” SCR (selective catalytic reduction ¬– selektīvā katalītiskā redukcija) tehnoloģiju, tas jau tagad atbilst stingrajiem Euro 6 emisiju standartiem. Jaunās paaudzes 1,6 CDTI ECOTEC agregāta jauda ir 100 kW/136 ZS, bet griezes moments – 320 Nm, vienlaicīgi ļaujot Zafira Tourer sasniegt izcilus degvielas ekonomijas un efektivitātes rādītājus – tikai 4,1 l/100 km un 109 g/km CO2. Neviens cits automobilis kompakto vienapjoma modeļu tirgū nespēj piedāvāt tik lielisku augsta griezes momenta, veiktspējas (193 km/h maksimālais ātrums) un degvielas ekonomijas kombināciju. Opel jaunais, modernais četrcilindru 1,6 litru dīzeļmotors ar savu augsto jaudas un griezes momenta blīvumu uzstāda mērauklu ne tikai snieguma, bet arī dzinēja uzlabojumu ziņā – tā trokšņu, vibrācijas un gaitas nevienmērīguma līmenis ir izcili zems.

Opel ‘ADAM ROCKS’ koncepcija: brīvība tās visindividuālākajā formā

06.02.2013

Piedāvājot 61,000 virsbūves un gandrīz 82,000 salona apdares variāciju un vismodernāko IntelliLink informācijas un izklaides sistēmu, dzīvesstila Opel ADAM ir īsts individualizācijas karalis un vislabāk savienojamais mazauto. Taču Opel ar to nepietiek – tagad zīmols Ženēvas auto izstādē demonstrēs, ka ADAM modeli ir iespējams padarīt vēl individuālāku, un prezentēs pilsētas minikrosovera konceptautomobili – ‘ADAM ROCKS’. Ar tā jauno trīsdurvju virsbūvi, 3,70 metru garumu, muskuļotajām proporcijām, skarbo dizainu un atvērtā jumta koncepciju ‘ADAM ROCKS’ šķiet iedibinām pavisam jaunu tirgus segmentu.

Jaunais dzīvesstila auto ADAM - kā radīts starptautiskajam rallijam!

04.02.2013

2012. gada novembrī Opel ar ADAM Cup atgriezās autosportā. Ženēvas auto izstādē šis zīmols prezentēs vēl vienu zvaigzni pie autosporta debesīm – nesen priekšā stādītā dzīvesstila automobiļa ADAM konceptu, kas balstīts uz FIA R2 priekšrakstiem. Tā turpmākā izstrāde un homologācija ir plānota 2013. gada laikā. Ar ADAM R2 Opel sper vēl vienu soli savā autosporta stratēģijā, piedāvājot klientiem augstas klases rallija automobili, ar kuru būs iespējams piedalīties ikvienā nacionālajā Eiropas čempionātā.

Cascada – pirmais Opel izstrādātais un ražotais kabriolets

30.01.2013

Opel Cascada ir pievilcības un premium līmeņa tehnoloģiju pārbagāts vidējā izmēra kabriolets (garums: 4,70 m). Pagarinātais, elegantais siluets un plūstošais mīkstā auduma nolaižamais jumts Opel Cascada modelī, kurš savu debiju piedzīvos marta sākumā Ženēvas auto izstādē, ietver klasisko kabrioletu labākās īpašības. Tas ir pirmais šāda veida Opel automobilis – pirmoreiz 70 gados Opel ir radījis vidējā izmēra kabrioletu, kuru ražos ar savām iekārtām.

Jaunais 1,6 litru dīzeļdzinējs – nākamais posms Opel motoru klāsta atjaunošanas programmā

16.01.2013

Opel ar jauno četrcilindru turbodīzeļdzinēju turpina savu fundamentālo dzinēju klāsta atjaunošanu. Tagad pēc 1,6 litru SIDI ECOTEC benzīna motoru uznāciena pienākusi kārta nākamajiem jaunās dzinēju saimes ar samazinātu tilpumu pārstāvjiem – 1,6 litru CDTI ECOTEC dīzeļdzinēji nomainīs tagadējos 1,7 litru agregātus, kā arī dažas mazāk jaudīgas 2,0 litru motoru versijas.

Opel Press Conference
 Floor Plan

OPEL-BLOG

Facebook

--Loading--

Twitter

--Loading--

YouTube

--Loading--

Flickr

--Loading--