Kategooriad


  • RSS RSS

Uudised

Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI: tipptasemel seitsmekohaline auto

14.02.2013

Genfi autonäitusel (7.-17. märts 2013) tutvustab Opel uue põlvkonna 1,6 CDTI ECOTEC diiselmootoriga Zafira Tourerit. See uus jõuallikas on Opeli seni kõige puhtam diiselmootor. Opeli “BlueInjection” SCR (valikuline katalüütiline vähendamine) süsteemiga mootor vastab Euro 6 heitgaasinormidele. Uue põlvkonna 1,6 CDTI ECOTEC võimsuseks on 100 kW/136 hj ja pöördemomendiks 320 Nm ning selle mootoriga Zafira Toureri kütusekulu 100 kilomeetri kohta on vaid 4,1 liitrit ja CO₂ saaste kõigest 109 g/km. Mitte ükski teine kompaktne mahtuniversaal ei paku nii head suure pöördemomendi ja sooritusvõime (tippkiiruseks on 193 km/h) ning madala kütusekulu kombinatsiooni. Opeli uus tipptasemel neljasilindriline 1,6 liitrine diiselmootor on tähelepanuväärselt hea sooritusvõimega tänu suurele võimsuse ja pöördemomendi tihedusele ning lisaks on vähendatud ka müra, vibratsiooni ja jäikust.

Opel ADAM ROCKS kontseptsioonauto: vabadus võtab väga isikupärase kuju

06.02.2013

61 000 välisilmet ja ligi 82 000 erinevat sisuvariatsiooni ning tipptasemel IntelliLink info- ja meelelahutussüsteemi pakkuv Opel ADAM on tõeline ümberkehastumismeister – ja lisaks sellele kõige paremate sidevõimalustega väikeauto. Aga sellest Opelile ei piisa. Genfi autonäitusel demonstreerib Opel, et ADAM’i individuaalsemaks muutumise protsess jätkub – nimelt esitletakse seal väikest crossover ideeautot nimega ADAM ROCKS. Uue 3-ukselise kerega 3,70 meetri pikkune muskliline ja julge disainiga ning lahtikäiva katusega ADAM ROCKS tekitaks turule täiesti uue segmendi, kus hetkel ei ole esindatud veel ükski teine tootja.

Uus elustiiliauto ADAM on valmis rahvusvahelisteks rallideks

04.02.2013

2012. gada novembrī Opel ar ADAM Cup atgriezās autosportā. Ženēvas auto izstādē šis zīmols prezentēs vēl vienu zvaigzni pie autosporta debesīm – nesen priekšā stādītā dzīvesstila automobiļa ADAM konceptu, kas balstīts uz FIA R2 priekšrakstiem. Tā turpmākā izstrāde un homologācija ir plānota 2013. gada laikā. Ar ADAM R2 Opel sper vēl vienu soli savā autosporta stratēģijā, piedāvājot klientiem augstas klases rallija automobili, ar kuru būs iespējams piedalīties ikvienā nacionālajā Eiropas čempionātā.

Opel Cascada – Esimene omataoline

30.01.2013

Opeli mudelivaliku etteotsa asetuv Cascada on keskklassi kabriolett mitte ainult oma mõõtude (pikkus: 4,70 m), vaid ka välimuse ning tipptasemel tehnoloogia ja funktsioonide poolest. Pika ja elegantse kujuga ning voolujooneline pehme katusega Opel Cascada, mis debüteerib märtsi alguses toimuval Genfi autonäitusel, jätkab klassikaliste kabriolettide ajatut traditsiooni. Esimest korda 70 aasta jooksul on Opel töötanud välja keskklassi kabrioleti, mida ta ka kohapeal tootma hakkab.

Opeli mootorivaliku uuenemine jätkub 1,6 liitrise diiselmootoriga

16.01.2013

Opel jätkab oma mootorivaliku täiustamist uhiuue neljasilindrilise turbodiisliga. Teise uute väiksema töömahuga mootorite sarjana pärast 1,6 liitrist SIDI ECOTEC bensiinimootorit vahetavad uued 1,6 liitrised CDTI ECOTEC diiselmootorid välja olemasolevad 1,7 liitrised ja mõned madalama võimsusega 2-liitrised mootorid.

Opel Press Conference
 Floor Plan

OPEL-BLOG

Facebook

--Loading--

Twitter

--Loading--

YouTube

--Loading--

Flickr

--Loading--